Hollanda Dugun, Nisan, Sunnet, Nikah, Davetiyeleri

davetiyeDavetiye hizmetini 1997 senesinde Dünya Davetiye tarafından kurulmuştur. Kurumunun ilk senelerında yakın çevreye hizmet verirken daha sonraki yıllarda kendini geliştirerek Türkiye’nin 81 iline ve tüm Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir. Müşteri ilkelerinde esas aldığı işini dürüst yapma, hızlı teslimat ve kargo, güvenli alışveriş ve basit sipariş ilkeleri davet kartının işinde en iyisi olmasını elde etmiştır.Nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, nikah davetiyesi gibi davet kartı ve nikah şekeri şeklinde ürünleri ürün gamında bulundurmaktadır.

Bu ürünleri sevdiklerinizi özel gününüzde yanınızda görmek isterken onlara ince bir jest olarak kullanmayı tavsiye etmekteyiz. Şık bir davetiye kartı sizin kalitenizi ortaya çıkartarak misafirlerinizin kendini özel hissetmelerini sağlayacaktır.Başta da söylemiş olduğumuz şeklinde Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Örnek olarak; bir ilçe de olduğunuzu düşünelim.

İstanbul Davet Kartı olarak size en yakın bayimizden destek vermekteyiz. Düğününüz İstanbul’da olduğunu varsayalım. Düğün davetiye olarak siparişinizi bize kolaylıkla verebilir ve 1-3 iş günü içerisinde ürünün elinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş adımları çok basit olmakla beraber gönül rahatlığıyla sipariş vermek ve tüm karışıklıkları önlemek için üst düzeyde kodlanmış biçim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Sipariş verdiğiniz belli aşamalardan geçerek üretilmektedir. Bu aşamalar Sipariş formumuzdan doldurarak bize ulaştınız.

Bizler hemen seçtiğiniz ürün üzerinde çalışma yaparız ve size göndeririz.Siz çalışmayı inceleyip bizlere eksikleri varsa ekletir, yanlışlar varsa düzelttirebilirsiniz ve davet kartınız basıma hazır hale gelir.Basıma gönderilip ürün yapım edildikten sonra uzman kalite kontrol ekibimizce kontrol edilir ve baskı sırasında oluşabilecek tüm hatalar ortadan kaldırılır.Davet Kartı Ürünleri Hazırlanmış olur ve uzman paketleme çalışanlarımız olurımızca denetim edilir ve tarafınıza gönderilmek üzere anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir.

Bu sayede sizin hem kaliteli ürün ve hizmet sağlamış olurken oluşabilecek tüm hataların, eksiklerin ortadan kaldırılmasından dolayı da memnuniyetinizi maksimum seviyede tutarız.DavetiyeSiparişlerinizi ister telefonla ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.Türkiye de tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan Beğenebilirsiniz.

 • Hollanda ‘ da ki tüm davetiye işlerinizi biz yapıyoruz. Her zaman Olduğu gibi yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .
 • Davetiye siparişleriniz en geç 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
 • Davetiye Katalogları İçin Üst Menüdeki    “Davetiyeler”   Kategorisini Tıklayınız.

  Uitnodiging, trouwkaarten, besnijdenis uitnodigingen, düğün davetiyeleri, nisan davetiyeleri, dugun davetiyesi, nikah davetiyesi, sunnet davetiyesi, hollanda dugun davetiye

  Amsterdam Davetiye
  Rotterdam Davetiye
  Eindhoven Davetiye
  Tilburg Davetiye
  Almere Davetiye
  Groningen Davetiye
  Breda Davetiye
  Nijmegen Davetiye
  Apeldoorn Davetiye
  Enschede Davetiye
  Haarlem Davetiye
  Arnhem Davetiye
  Zaanstad Davetiye
  Amersfoort Davetiye
  Haarlemmermeer Davetiye
  ’s-Hertogenbosch Davetiye
  Zoetermeer Davetiye
  Dordrecht Davetiye
  Maastricht Davetiye
  Leiden Davetiye
  Zwolle Davetiye
  Emmen Davetiye
  Ede Davetiye
  Westland Davetiye
  Deventer Davetiye
  Delft Davetiye
  Sittard-Geleen Davetiye
  Alkmaar71.245 Davetiye
  Leeuwarden Davetiye
  Venlo Davetiye
  Heerlen Davetiye
  Helmond Davetiye
  Hilversum Davetiye
  Hengelo Davetiye
  Amstelveen Davetiye
  Purmerend Davetiye
  Roosendaal Davetiye
  Oss Davetiye
  Schiedam Davetiye
  Spijkenisse Davetiye
  Lelystad Davetiye
  Leidschendam-Voorburg Davetiye
  Almelo Davetiye
  Alphen aan den Rijn Davetiye
  Gouda Davetiye
  Vlaardingen Davetiye
  Hoorn Davetiye
  Velsen Davetiye
  Bergen op Zoom Davetiye
  Assen Davetiye
  Capelle aan den IJssel Davetiye
  Veenendaal Davetiye
  Nieuwegein Davetiye
  Katwijk Davetiye
  Zeist Davetiye
  Hardenberg Davetiye
  Den Helder Davetiye
  Doetinchem Davetiye
  Terneuzen Davetiye
  Smallingerland Davetiye
  Roermond Davetiye
  Oosterhout Davetiye
  Barneveld Davetiye
  Heerhugowaard Davetiye