İsveç Dugun Davetiye

davetiyeDavetiye hizmetini 1997 senesinde Dünya Davetiye tarafından kurulmuştur. Kurumunun ilk senelerında yakın çevreye hizmet verirken daha sonraki yıllarda kendini geliştirerek Türkiye’nin 81 iline ve tüm Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir. Müşteri ilkelerinde esas aldığı işini dürüst yapma, hızlı teslimat ve kargo, güvenli alışveriş ve basit sipariş ilkeleri davet kartının işinde en iyisi olmasını elde etmiştır.Nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, nikah davetiyesi gibi davet kartı ve nikah şekeri şeklinde ürünleri ürün gamında bulundurmaktadır.

Bu ürünleri sevdiklerinizi özel gününüzde yanınızda görmek isterken onlara ince bir jest olarak kullanmayı tavsiye etmekteyiz. Şık bir davetiye kartı sizin kalitenizi ortaya çıkartarak misafirlerinizin kendini özel hissetmelerini sağlayacaktır.Başta da söylemiş olduğumuz şeklinde Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Örnek olarak; bir ilçe de olduğunuzu düşünelim.

İstanbul Davet Kartı olarak size en yakın bayimizden destek vermekteyiz. Düğününüz İstanbul’da olduğunu varsayalım. Düğün davetiye olarak siparişinizi bize kolaylıkla verebilir ve 1-3 iş günü içerisinde ürünün elinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş adımları çok basit olmakla beraber gönül rahatlığıyla sipariş vermek ve tüm karışıklıkları önlemek için üst düzeyde kodlanmış biçim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Sipariş verdiğiniz belli aşamalardan geçerek üretilmektedir. Bu aşamalar Sipariş formumuzdan doldurarak bize ulaştınız.

Bizler hemen seçtiğiniz ürün üzerinde çalışma yaparız ve size göndeririz.Siz çalışmayı inceleyip bizlere eksikleri varsa ekletir, yanlışlar varsa düzelttirebilirsiniz ve davet kartınız basıma hazır hale gelir.Basıma gönderilip ürün yapım edildikten sonra uzman kalite kontrol ekibimizce kontrol edilir ve baskı sırasında oluşabilecek tüm hatalar ortadan kaldırılır.Davet Kartı Ürünleri Hazırlanmış olur ve uzman paketleme çalışanlarımız olurımızca denetim edilir ve tarafınıza gönderilmek üzere anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir.

Bu sayede sizin hem kaliteli ürün ve hizmet sağlamış olurken oluşabilecek tüm hataların, eksiklerin ortadan kaldırılmasından dolayı da memnuniyetinizi maksimum seviyede tutarız.DavetiyeSiparişlerinizi ister telefonla ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.Türkiye de tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan Beğenebilirsiniz.

 • İsveç ‘ de ki tüm davetiye işlerinizi biz yapıyoruz. Her zaman Olduğu gibi yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .
 • Davetiye siparişleriniz en geç 4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
 • Davetiye Katalogları İçin Üst Menüdeki    “Davetiyeler”   Kategorisini Tıklayınız.

  inbjudan, bröllop inbjudningar, omskärelse inbjudan, Engagemang inbjudan, dugun davetiye, nisan davetiye, nikah davetiye, sunnet davetiye, acilis davetiyesi

  Alingsås Davetiye

  Arboga Davetiye
  Arvika Davetiye
  Askersund Davetiye
  Avesta Davetiye
  Boden Davetiye
  Bollnäs Davetiye
  Borgholm Davetiye
  Borlänge Davetiye
  Borås Davetiye
  Djursholm Davetiye
  Eksjö Davetiye
  Enköping Davetiye
  Eskilstuna Davetiye
  Eslöv Davetiye
  Fagersta Davetiye
  Falkenberg Davetiye
  Falköping Davetiye
  Falsterbo Davetiye
  Falun Davetiye
  Filipstad Davetiye
  Flen Davetiye
  Gränna Davetiye
  Gävle Davetiye
  Göteborg Davetiye
  Hagfors Davetiye
  Halmstad Davetiye
  Haparanda Davetiye
  Hedemora Davetiye
  Helsingborg Davetiye
  Hjo Davetiye
  Huskvarna Davetiye
  Hudiksvall Davetiye
  Härnösand Davetiye
  Hässleholm Davetiye
  Höganäs Davetiye
  Jönköping Davetiye
  Kalmar Davetiye
  Karlshamn Davetiye
  Karlskoga Davetiye
  Karlskrona Davetiye
  Karlstad Davetiye
  Katrineholm Davetiye
  Kiruna Davetiye